DİN KÜLTÜRÜ DERSİ PAYLAŞIM SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DİN KÜLTÜRÜ DERSİ PAYLAŞIM SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

I Dreamed A Dream ( Bir Hayal Kurdum)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

I Dreamed A Dream  ( Bir Hayal Kurdum) Empty
MesajKonu: I Dreamed A Dream ( Bir Hayal Kurdum)   I Dreamed A Dream  ( Bir Hayal Kurdum) EmptyPaz Nis. 19, 2009 7:07 pm

İngiliz Popstar yarışması yeni bir yıldız keşfetti Şişman ve bakımsız hali yüzünden jürinin dalga geçtiği 47 yaşındaki Susan Boyle, kadife sesiyle tüm dünyayı büyüledi. YouTube’da bir haftada 40 milyondan fazla izleyici çekti. Medya, ’Kıllı Melek’le röportaj için kuyruğa girdi. Asıl voleyi ise Boyle’un yayın hakkını elinde tutan program yapımcısı Simon Cowell vurdu.

İNGİLTERE’nin Popstar versiyonu olan ve ITV kanalından yayınlanan "Britain’s Got Talent" yarışması, uluslararası bir yıldız yarattı. Ocak ayın çekilen ve geçen cumartesi günü yayınlanan birinci tur bölümüne, İskoçyalı Susan Boyle damgasını vurdu.

Yarışmanın jüri üyeleri olan Simon Cowell, Piers Morgan ve Amanda Holden, 47 yaşındaki bu "şişman ve bakımsız" yıldız adayıyla önce dalga geçti. Fakat işsiz ve kısmen engelli bir kadın olan Boyle, "Sefiller" müzikalinden "I Dreamed a Dream" (Bir Hayal Kurdum) şarkısını öyle bir söyledi ki, aynı jüri üyeleri özür dileyip Boyle’a tam puan vermek zorunda kaldılar.
https://dkab.yetkin-forum.com

I Dreamed A Dream ( Bir Hayal Kurdum)
1 sayfadaki 1 sayfası