DİN KÜLTÜRÜ DERSİ PAYLAŞIM SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

KEÇİLİ MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU WEB SAYFASI

YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: KEÇİLİ MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU WEB SAYFASI   Paz Kas. 23, 2008 2:07 pm

Kardeş okul Keçili Merkez İlköğretim Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız

www.kecilim.meb.k12.tr

Paylaşmaktan kimseye zarar gelmez; bir TEŞEKKÜR etmekten de..
Kullanıcı profilini gör http://dkab.yetkin-forum.com
niluferozdemir

MesajKonu: Geri: KEÇİLİ MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU WEB SAYFASI   C.tesi Mayıs 30, 2009 9:53 am

Merhabalar. ben Çatalpınar Keçili Merkez İlköğretim okuluna atandım.Çatalpınar Fatsaya yakın bildiğim kadarıyla.Çatalpınar öğretmenlerinin Fatsa'dan gelip gitme imkanı var mı? Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: KEÇİLİ MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU WEB SAYFASI   C.tesi Mayıs 30, 2009 11:38 am

Gerekli açıklamayı foruma kayıt oldugunuz mail adresine yaptım oraya bakabilirsiniz

niluferozdemir

MesajKonu: Geri: KEÇİLİ MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU WEB SAYFASI   C.tesi Mayıs 30, 2009 12:06 pm

Teşekkürleerrr
Kullanıcı profilini gör
sabribektas

MesajKonu: Geri: KEÇİLİ MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU WEB SAYFASI   Cuma Haz. 05, 2009 11:03 pm

Bende KEÇİLİ MERKEZ e atandım.Fatsalıyım. Okulun web sitesi güncel mi? okul ve ulaşım hakkında bilgi verirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.
Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: KEÇİLİ MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU WEB SAYFASI   C.tesi Haz. 06, 2009 1:30 pm

Hocam hayırlı olsun ..gerekli açıklamayı mailinzie yaptım başka sorularınız varsa sorabilirsiniz

sabribektas

MesajKonu: Geri: KEÇİLİ MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU WEB SAYFASI   C.tesi Haz. 06, 2009 1:39 pm

ALLAH RAZI OLSUN. TEŞEKKÜRLERR.
Kullanıcı profilini gör
sabribektas

MesajKonu: Geri: KEÇİLİ MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU WEB SAYFASI   Cuma Haz. 19, 2009 10:39 pm

Hocam İyi akşamlar. Pazartesi Keçili Merkez de başlamak istiyorum. Mümkünse müdür beyin adını ve telefon nosunu bildirebilir misiniz? Sabri BEKTAŞ Din KAB. ÖĞRETMENİ. ALLAH A EMANET OLUN...
Kullanıcı profilini gör

KEÇİLİ MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU WEB SAYFASI
1 sayfadaki 1 sayfası